14.6. – 16.6.
2013
Místodržitelský palác v Brně
Open Space Market

Open Space Market

14.-16. června 2013 proběhne výběrový trh české nezávislé módy a designu Open Space Market. Třídenní událost se bude konat v reprezentativních prostorách Místodržitelského paláce Moravské galerie v Brně. Celý přízemní prostor Místodržitelského paláce bude volně přístupný návštěvníkům, kteří se zde za doprovodu příjemné hudby budou moci seznámit s tím nejlepším z české nezávislé módy a designu.

Na programu budou hudební a taněční vystoupení, workshopy, zajímavé občerstvení a paralelně probíhající koncerty Jaro na nádvoří. Těšit se můžete na kapely Ty Syčáci, Květy a v sobotu Monika Bagárová & RnB Band. Vstup na Open Space Market bude zdarma.


Adresa: Moravské náměstí 1/1, Brno

Prodejní doba: Pá: 14:00 - 22:00, So: 10:00 - 22:00, Ne: 10:00 - 17:00

Doprovodný program najdete v sekci Program na těchto stránkách.

Událost pořádá brněnská módní značka Lovemusic ve spolupráci s Moravskou galerií v Brně.

K události se můžete přidat na Facebooku.

 

 

 

Novinky

14.6.2013 | Open Space Market dnes začíná

Open Space Market dnes začíná
Open Space Market začne dnes ve 14:00 v Místodržitelském paláci na Moravském náměstí. Ve vstupním vestibulu na vás budou čekat workshopy a čokoládovna Minach se zmrzlinou, ve...

Open Space Market začne dnes ve 14:00 v Místodržitelském paláci na Moravském náměstí. Ve vstupním vestibulu na vás budou čekat workshopy a čokoládovna Minach se zmrzlinou, ve výstavních prostorách a na chodbách galerie návrháři se svými originálními výrobky a na nádvoří DJ Marthy i občerstvení Fresh tomato. V 16:00 vystoupí Kateřina H. Hanzlíková s tanečním představením Volná improvizace v otevřeném prostoru a následovat bude vystoupení mužského pěveckého sboru Láska Opravdivá. Ve 20:00 pořádá kavárna Podobrazy koncert Ty syčáci a Květy na nádvoří - tento koncert bude se vstupným, ale i v této době bude Open Space Market probíhat zdarma, a to až do 22:00. Těšíme se na vás!

Více

4.6.2013 | Seznam prodejců

Seznam prodejců
Na Open Space Marketu najdete tyto značky: Adell, Akari, anouk de poulen, ART-YVAH, Ateliér Frou-Frou, atelier MATE, ATOM RAT, Brida, Fragil, Galerie Glara, Haneri, Irena Marie, KikiBike, KP Salon...

Na Open Space Marketu najdete tyto značky: Adell, Akari, anouk de poulen, ART-YVAH, Ateliér Frou-Frou, atelier MATE, ATOM RAT, Brida, Fragil, Galerie Glara, Haneri, Irena Marie, KikiBike, KP Salon, Kuráž, Ledabíle., Lovemusic, Mitanovi, Morrows, Mou, naševěci, NOVESTA, qplusbodka, Recysklo, Soolista, TKADLECOVÁ ŠPERK, V.Y.P. design, Zvrhlý vkus.

Jejich kompletní přehled najdete v sekci Prodejci.

Více

17.5.2013 | Plakát navrhla MgA. Vendula Chalánková

Plakát navrhla MgA. Vendula Chalánková
Plakát Open Space Marketu navrhla brněnská výtvarnice MgA. Vendula Chalánková. "Při tvorbě písma na plakát jsem použila atributy, které běžně používají jak módní návrháři, tak...

Plakát Open Space Marketu navrhla brněnská výtvarnice MgA. Vendula Chalánková. "Při tvorbě písma na plakát jsem použila atributy, které běžně používají jak módní návrháři, tak designeři při své práci. Jde o sichrhajcky, špendlíky, řetízky i komponenty na výrobu náušnic. "To nejlepší" symbolizuje zlatá barva, "z české nezávislé" symbolizují punkáčské pyramidy a "módy a designu" symbolizují všechny použité komponenty," přibližuje Vendula Chalánková koncept plakátu.

Vendula Chalánková je absolventkou FaVU, její práce jsou zastoupeny ve sbírce Národní galerie v Praze. Věnuje se malbě, performance, komiksu, užitnému umění i dětským knihám. Za vyšívané ilustrace knihy O červené karkulce získala ocenění Zlatá stuha v kategorii Knihy pro začínající čtenáře. Pod svojí značkou Zvrhlý vkus vytváří originální a poněkud morbidní šperky a hračky.

Více

17.5.2013 | Nový trh Open Space Market

Nový trh Open Space Market
Nový trh Open Space Market proběhne poprvé 14.-16.6. v Místodržitelském paláci v Brně. Ve srovnání s již fungujícím Factory a Holešovice Fashion Marketem se můžete těšit na...

Nový trh Open Space Market proběhne poprvé 14.-16.6. v Místodržitelském paláci v Brně. Ve srovnání s již fungujícím Factory a Holešovice Fashion Marketem se můžete těšit na vzdušné a krásné prostory, program na nádvoří a především na exkluzivnější návrháře a designéry.

Více

Program Open Space Marketu:

Pátek 14. června 2013

14:00 - Začátek prodeje

14:00 – 18:00 - DJ Marthy

14:00 – 18:00 - Workshop OPEN SPACE BAG pod vedením MgA. Venduly Chalánkové

Výroba obrázku nebo nápisu z fólie, který si nažehlíte na bílou bavlněnou tašku. Tašku si tímto způsobem mohou zhotovit malí i velcí. Přijďte si vyzkoušet výrobu 100% bavlněné tašky se 100% fóliovým potiskem

15:00 – 18:00 Workshop Papírový večírek pod vedením Hany Kotulánové alias Papírek&Večírek

Napadlo vás někdy, jak si můžete ozvláštnit večírek díky pár papírkům? Vyrobíte si dekorativní krabičky různých tvarů.

16:00 Taneční vystoupení Volná improvizace v otevřeném prostoru Kateřiny H. Hanzlíkové

17:00 Vystoupení mužského pěveckého sboru Láska Opravdivá

20:00 Jaro na nádvoří – vystoupení skupiny Květy a Ty syčáci

22:00 Konec prodeje

 

Sobota 15. července 2013

10:00 Začátek prodeje

10:00 – 18:00 DJ Marthy

13:00 – 16:00 Workshop OPEN SPACE BAG pod vedením MgA. Venduly Chalánkové

14:00 – 17:00 Workshop Výroba papírových přání pod vedením Martiny Chroustové alias Mufinky

Také rádi dostáváte přáníčka a pohlednice? Zkuste si je vyrobit sami a potěšit tak někoho blízkého. Z krásných designových papírů s vzory to půjde samo.

17:00 Emil & Jakub - percussive / street jam

Emil & Jakub - to jsou dvě jména svěžích jinochů, kteří se setkali na akademické půdě JAMU města brněnského. Své pouliční preludia započali v dubnu roku 2011, kdy pevně věřili v roztancování ulice České, a ve velký obdiv kolemjdoucích. Prvním impulsem k pouličnímu muzicírování mládence přivedla videa černých bratrů bubnujících v new yorské metru. Chodili častěji, dál, víc a hlouběji a nádherných ohlasů se jim dostávalo! Kolemjdoucí posluchači jásali, točili, fotili, mince házeli!

20:00 Jaro na nádvoří – koncert skupiny Moniky Bagárové & Band

22:00 Konec prodeje

 

Neděle 16. června 2013

10:00  Začátek prodeje

10:00 – 17:00 DJ Marthy

11:00 – 14:00 Workshop Drátované dekorace pod vedením Martiny Mervové alias MervaM

Pojďte si vyzkoušet drátování. Technikou, která dnes opět ožívá pod rukama mladých dráteníků a drátenic. Vyzkoušejte si toto klasické řemeslo a udělejte radost svým blízkým či sobě drobným dárkem, který si vyrobíte a odnesete domů.

13:00 – 16:00 Workshop OPEN SPACE BAG pod vedením MgA. Venduly Chalánkové

14:00 Taneční vystoupení skupiny Filigrán s názvem Možnost prodloužení trvanlivosti řezaných květů pivoněk

17:00 Ukončení prodeje

 

Ke stažení:

Tisková zpráva: Open Space Market přinese designovou módu do Místodržitelského paláce 

Tisková zpráva č.2: Místodržitelský palác otevírá dveře módě a designu

Plakát: Plakát Open Space Market

 

Informace ohledně Open Space Marketu a dalších akcích, které pořádáme, Vám ochotně sdělíme na emailu:

katka@lovemusic.cz

Staňte se partnerem Open Fashion Marketu. 

 

Rádi s Vámi navážeme spolupráci mediální i jinou.

 

Kontaktujte nás:

Lovemusic@volny.cz

+240 775 635 426

 

Jsme traviči nudy, profánnosti a konformity. Když zahlídneme šedou myš, saháme pro píšťalu a jdeme se projít k řece. Uprostřed bohaté hostiny odmítáme oschlý chlebíček. Kopnutím otvíráme okno a větráme žluklý vzduch. Natahujeme ruce a pomáháme vstát slabonohým, vítáme čaroděje tvořivosti, třebaže jsou střihorucí. Radost exploduje v kohoutích barvách, šedo-mrtvá tma se rozjasňuje. Jsme tady, jsme živí, jsme Proti šedi! Protišedi.cz.

 

 

 

 

Fashionbeasts.cz Vás zavede na přehlídky světoznámých návrhářů, zasvětí Vás do nejžhavějších módních a kulturních novinek, poradí, jak vhodně zkombinovat Váš outfit a provede Vás světem módy křížem krážem.

 

 

 

 

FANTOM kulturní magazín. Vše co se děje kolem nás. Koncerty, programy kin, divadel, festivaly. Články tiskové zprávy, novinky ze světa filmu a hudby. Soutěže o vstupenky, DVD, CD a další hodnotné dárky.

 

 

Origio je server zaměřený na podporu originálního českého designu - budeme se snažit přinášet novinky z české designové produkce od produktového designu, přes módu až po webdesign.

Lovemusic s.r.o.

 

Sídlo: Lidická 303/35, Praha 150 00
IČ: 24177440
DIČ 24177440


Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 185872.
Jsme plátci DPH.

 

+420 775 635 426

info@lovemusic.cz 

 

 

Pořadatelem Open Space Marketu je módní značka Lovemusic.

1.

Open Space Market (OSM) proběhne 14. - 16. června 2013 v prostorech Místodržitelského paláce v Brně. Pořadatelem je Lovemusic s.r.o., viz. kontakt.

Moravská galerie v Brně: Moravské náměstí 1/1, Brno

Otevírací doba:
Pá 14.6.2013: 14:00 – 22:00
So 15.6.2013: 10:00 – 22:00
Ne 16.6.2013: 10:00 – 17:00

 

2.

Prodejce je povinen uhradit poplatek za prodejní místo dle data splatnosti na faktuře. Cena za malé prodejní místo na OSM o rozměrech 3 x 1,5 metr je 3000 Kč, cena za velké prodejní místo 3 x 3 m je 5500 Kč. Prodejce může své místo sdílet s dalšími prodejci, připlatek za každého dalšího prodejce je 500 Kč. Účast dalšího prodejce podléhá schválení pořadatele.

 

3.

Prodejní místo pro prodejce určí pořadatel. Nelze ho měnit bez svolení. Pořadatel je povinen zajistit prodejci připojení ke zdroji el. proudu. Tento zdroj se může nacházet až 20 m od prodejního místa, prodlužovací kabel si obstará sám prodejce. Technické informace, doba příjezdu a další podobné informace budou prodejci zaslány emailem cca jeden týden před akcí.

 

4.

Pořadatel na noc zajistí uzamykatelné prostory (půjde o zapečetěné prostory Moravské galerie), ve kterých si budou moci prodejci ponechat své zboží.

 

5.

Akce začíná v pátek 14. 6. v 14:00 a končí v sobotu 16.6. ve 22:00. Je přísně zakázáno ukončit prodej před ukončením akce.

 

6.

Organizátor vydává tištěný skládaný leták k akci, ve kterém bude mapka prodejců, program a informace k akci. Prodejci v něm mají možnost inzerovat.

 

7.

Pokud prodejce zruší účast na Open Space Marketu, nebo pokud dojde ke zrušení akce zásahem vyšší moci, nemá prodejce nárok na vrácení nájmu.

 

8.

Prodejce je povinen řídit se pokyny pořadate během OSM.

 

9.

Prodejce je povinen dodržovat pořádek a nebytové prostory užívat tak, aby nebyli rušeni uživatelé ostatnch prostor v budově.

 

10.

Organizátor nenese odpovědnost za ztrátu či poškození majetku prodejce způsobenou prodejcem nebo třetí osobou. Prodejce odpovídá za veškeré škody, které způsobí.