24.6. – 25.6.
2016
Smíchovská náplavka, Praha
Prague Fashion Market 16

Prague Fashion Market 16

------------------- for English scroll down -------------------

V pátek a v sobotu 24. a 25. června proběhne letní Prague Fashion Market na vzduchu. Místem konání bude Hořejší nábřeží známé pod názvem Smíchovská náplavka.

Součástí Prague Fashion Marketu bude i Local Food Market, kde budete moci ochutnat to nejlepší z lokální kuchyně. Samozřejmostí budou i varianty bez masa pro vegetariány a vegany. 

Fotky a historii předchozích ročníků sleduj na FB stránce.

Svou účast potvrďte na FB události | FB event.

Jeďte taxikem na Prague Fashion Market zadarmo. Nainstalujte si aplikaci Liftago, při objednávce zadejte heslo FASHIONMARKET a jeďte první jízdu se slevou 400Kč!

 

Otevírací doba | Opening Times:

PÁ | FR 24.6.2016: 11:00 - 21:00

SO | SA 25.6.2016: 11:00 - 19:00

 

Mapa | Map

 

Vstup zdarma | Free Entry

Vstup je bez bariér a pejci jsou vítání. | Entry is free of barriers and dogs are welcome.

--------------------------------------------------------------------

On the 24th - 25th of June the 16th edition of the popular Prague Fashion Market will take place near the water - at Smíchovská náplavka!

As part of the market you can also look forward to the new sections of designers from abroad.

Part of the event will be also popular Local Food Market with local delicatessen.

 

Na trhu prodávají třeba

Novinky

13.6.2016 | BUDE I KINO!

BUDE I KINO!
V jedné z "kobek" pod silnicí pro vás chystáme i promítání. Program coming soon.

V jedné z "kobek" pod silnicí pro vás chystáme i promítání. Program coming soon.

1.6.2016 | Vyrobte si přírodní kosmetiku

Vyrobte si přírodní kosmetiku
Ve spolupráci s Kosmetika hrou jsme si pro vás připravili workshop, kde si můžete vyrobit svůj voňavý letní tělový olej na tělo, do koupele a na masáž nebo letní hydratační krém...

Ve spolupráci s Kosmetika hrou jsme si pro vás připravili workshop, kde si můžete vyrobit svůj voňavý letní tělový olej na tělo, do koupele a na masáž nebo letní hydratační krém. Budeme si hrát s oleji, esencemi a voňavou lahvičku si nakonec odnesete domů :)

Rezervace nutná, více info na FB události: https://www.facebook.com/events/903091593134033/

Více

27.4.2016 | PŘIHLAŠOVÁNÍ PRO PRODEJCE PRÁVĚ SPUŠTĚNO!

PŘIHLAŠOVÁNÍ PRO PRODEJCE PRÁVĚ SPUŠTĚNO!
Staňte se součástí trhu s autorskou módou, doplňky a designem! Přihlášky jsou otevřeny do 29. května!

Staňte se součástí trhu s autorskou módou, doplňky a designem! Přihlášky jsou otevřeny do 29. května!

PÁTEK 24.6.

13.00 Komentovaná prohlídka vybraných designérů

 - Hank, Fernando, Kertag, Two Lines, Košilela, Anniné

14.00, 16.00, 18.00 Kosmetika hrou: Kurz Letní tělový olej na hydrataci

16.00 Velryba (stánek č. 109) - Šapitó Fešn a studenti HAMU

17.00 Minikino: The True Cost (Fashion Revolution)

 

Gil Lavi - izraelský umělec maluje na loď před očima návštěvníků

Lovemusic stage: DJ S-Bish (FR), DJ Konix (FR)

 

SOBOTA 25.6.

13.00 Lekce twistu s tanečním studiem ZIG-ZAG

13.00, 15.00, 17.00 Kosmetika hrou: Kurz Letní hydratační krém

14.00 Black and White Beauty: Workshop vystřihování triček

15.00 Olo Křížová (Czech Fashion Council): Přednáška Hlavní trendy napříč sezónami

16.00 Minikino: Co se nenosí (Promítej i ty)

 

Lovemusic stage: DJ Mike, DJ S-Bish (FR)

 

PO CELOU DOBU

Plazma.lab Street Art ZONE: Gil Lavi | Fotokoutek + Printka | Střihačka MO | Ľubica Skalská: Workshop Denim a šperk | Alter-Native: workshop a dětský koutek | Magické trojhranné voskovky | SRNA: recyklace skla | Moneta Money Bank | Bazének na osvěžení 

 

 

Soutěž: Co se vám na Prague Fashion Marketu líbí a co byste naopak zlepšili? Vyplňte u infostánku dotazník a soutěžte o set náušnic a prstenu od značky Fakticky. Vyhlášení proběhne na Facebookové stránce Prague Fashion Market.

 

Nechce se vám na Prague Fashion Market hromadnou dopravou nebo nevíte, kde zaparkovat? Objednejte si taxi přes aplikaci Liftago, při objednávce zadejte kód  FASHIONMARKET a jeďte domů se slevou 400 Kč na první jízdu. Šťastnou cestu!

 

Nevíte jak se na Prague Fashion Market dostat? Poradíme vám!

 

1. Pěšky. V centru Prahy je vše kousek. Není nad to projít se přes Železniční most na Výtoni nebo po břehu Vltavy.

2. Přívozem. Tu romantiku prostě chcete zažít! Jeďte přívozem, máme posílené spoje, takže se na druhý břeh z Výtoně dostane raz dva.

3. Městskou hromadnou dopravou. Další variantou je použít tramvaj a dojet na zastávku Výtoň a přeběhnout most, nebo dojet na Anděl nebo na zastávku Na Knížecí a pak už je to na Náplavku co by kamenem dohodil.

4. Taxíkem. Že je taxi moc drahé? To jste ještě nevyzkoušeli Liftago. Nainstalujte si aplikaci do mobilu, objednejte si taxi a při objednávce zadejte kód FASHIONMARKET a jedete první jízdu se slevou 400Kč.

5. Autem. Auto nechte raději nechte doma. A jestli přeci jen chcete dorazit autem, vězte, že pro něj na Smíchovské náplavce bohužel není místo a parkovat je možné jen v okolních ulicích, kde díkybohu zatím není modrá zóna.

 

♒ Smíchovská náplavka se nachází přesně naproti tolik vytíženému Rašínovu nábřeží - mrkněte na mapu.

 

♒ Vstup je zdarma a plně bezbariérový a samozřejmě děti i čtyřnohé miláčky vítáme.

 

♒ Máme pro vás připravený i bankomat od Moneta Money Bank, takže až si budete chtít odnést ty skvělé šaty, co jste viděli na ramínku, nebude vám nic stát v cestě.

 

     

... for English scroll down...

 

I.

Předmět a účel nájmu

 

1. Výběrový trh nezávislé módy, šperků a designu Prague Fashion Market č. 16, dále jen PFM proběhne 24. - 25. června 2016 na Hořejším nábřeží Prahy 5 - Smíchov známém pod názvem Smíchovská nálavka. Pořadatelem je Lovemusic s.r.o., sídlem Lidická 35, Praha, 150 00, IČ 24177440, DIČ CZ24177440.

 

2. Otevírací doba:

PÁ 24.6.2016: 11:00 - 21:00

SO 25.6.2016: 11:00 - 19:00

 

3. Zájemce o podnájem prodejního místa na PFM je povinen vyplnit závaznou online registraci k prodeji na PFM na webových stránkách www.novetrhy.cz, a to nejpozději do neděle, 29.5.2016 (dále jen zájemce). Registrací nevzniká nárok na podnájem prodejní plochy na PFM.

 

4. Po ukončení registrační doby pořadatel vybere z registrovaných zájemců podnájemce s ohledem na celkovou kapacitu prodejních prostor. Nárok na podnájem plochy vzniká doručením emailu potvrzujícím účast ze strany pořadatele registrovanému zájemci. Toto potvrzení bude zasláno v období 30.5.-1.6.2016.

 

5. Nájemce (dále jen pořadatel) je povinen podnájemci (dále jen prodejce) přenechat prostor vymezený v čl. II smlouvy do užívání po celou dobu konání PFM za úplatu stanovenou v čl. II Smluvních podmínek za účelem zřízení prodejního místa.

 

II.

Prodejní místa a cena podnájmu

 

1. Prostor pro prodejní místo na PFM má velikost cca 2 x 2 metry. Cena za podnájem po dobu zmíněnou v článku I. jednoho prodejního místa je 3500 Kč bez DPH. Toto prodejní místo je umístěno ve stanu pořadatele a počet těchto míst je omezen.

2. Cena za podnájem prodejního místa o velikosti cca 3 x 3 metry po dobu zmíněnou ve čl. 1 činí 5500 Kč bez DPH. Stan nebo jiná střecha není součástí pronajaté plochy. Stan bude nutné na noc sklidit a ráno v sobotu znovu postavit. Pořadatel zajistí zamykatelný a hlídaný prostor pro úschovu zboží a prodejního zařízení.

 

3. Prostor pro prodejní místo stánku se sladkostmi a delikatesami na PFM má velikost cca 2 x 2 metry. Cena za podnájem po dobu zmíněnou v článku I. jednoho prodejního místa je 3500 Kč bez DPH. Toto prodejní místo je umístěno ve stanu pořadatele a počet těchto míst je omezen.

 

4. Prostor pro prodejní místo stánku s občerstvením na PFM má velikost cca 3 x 3 metry. Cena za podnájem po dobu zmíněnou v článku I. jednoho prodejního místa je 5500 Kč bez DPHStan nebo jiná střecha není součástí pronajaté plochy. Stan bude nutné na noc sklidit a ráno v sobotu znovu postavit. Pořadatel zajistí zamykatelný a hlídaný prostor pro úschovu zboží a prodejního zařízení.

 

5. Cena za 1 prodejní místo, o které se bude dělit více prodejcůse zvyšuje o 500 Kč bez DPH za každého dalšího prodejce (tedy např. 4000 Kč za 2 prodejce na jednom prodejním místě o velikosti 2 x 2 metry). 

 

6. Všechny uvedené ceny jsou uvedeny bez DPH 21%. Jsme plátci DPH, proto veškeré ceny budou účtovány včetně DPH. Účast dalšího prodejce podléhá schválení pořadatele.

 

7. Prodejní místo pro prodejce určí pořadatel. Nelze ho měnit bez svolení.

 

8. Připojení k eletřině o příkonu do 0,3 kW stojí 500Kč. Pro stánky s jídlem stojí připojení k elektřině do 3kW 1500Kč.

 

9. Stoly si lze zapůjčit od pořadatele, cena bude stanovena v registračním formuláři.

 

III.

Práva a povinnosti prodejce a pořadatele

 

1. Pořadatel je povinnen přenechat prodejci prostor do užívání vyklizený a čistý. Prodejce je povinen předat pořadateli prodejní místo ve stavu v jakém mu byl přenechán do užívání nejpozději do dvou hodin po ukončení sobotní prodejní doby.

 

2. Pořadatel je povinen zaslat prodejci technické informace, doba příjezdu a další podobné informace cca jeden týden před akcí.

 

3.  Pořadatel na noc zajistí uzamykatelné prostoryve kterých si budou moci prodejci ponechat své zboží. Prodejce je povinen veškeré své zboží zabalit a co nejkompaktněji uložit. Pořadatel nezodpovídá za škody na majetku prodejce přes noc ani přes dobu prodeje. Prodejce si ponechává své zboží a výstavní systémy uschované přes noc na své vlastní nebezpečí. Ponechávat cennosti a hotovost přes noc v uzamykatelných prostorách je zakázáno.

 

4.  Prodejce je povinen dodržovat pořádek.

 

5.  Prodejce je povinen řídit se pokyny pořadatele během PFM. Pokyny mohou být udělovány ústně.

 

6. Prodejce občerstvení má přísně zakázáno prodávat nápoje a veškerý nabízený sortiment je nutno předem konzultovat s Pořadatelem.

 

7. Pořadatel nenese odpovědnost za ztrátu či poškození majetku prodejce způsobenou prodejcem nebo třetí osobou. Prodejce odpovídá za veškeré škody, které způsobí.

 

8. Je přísně zakázáno ukončit prodej (upustit od užívání prodejního místa) před ukončením akce (skončením podnájmu). Porušení tohoto ustanovení prodejcem má za následek povinnost zaplatit smluvní pokutu pořadateli ve výši 3000,- bez DPH.

 

9.  Pořadatel si rovněž vyhrazuje právo vykázat prodejce z prodejního místa a odstoupit od smlouvy bez možnosti vrácení nájmu prodejci v případě závažného či opakovaného porušování Smluvních podmínek.

 

10. Pořadatel si vyhrazuje právo používat fotografie či jiné záznamy obrazu a zvuku, na níž je přímo nebo nepřímo zachyceno prodejní místo v užívání prodejce společně s autorskými díly či jinými nehmotnými statky prodejce chráněnými zákonem, zobrazenými v prostorách určených k podnájmu, zejména pro účely propagace akcí pořádaných pořadatelem. Prodejce touto smlouvou dává k tomuto používání souhlas. Používání takto pořízených záznamů nemá za následek zásah do osobnostních práv prodejce ve smyslu §16 občanského zákoníku.

 

11. Pořadatel na sebe nebere odpovědnost za prodejní systém aplikovaný Prodejcem při prodeji na akci.

 

IV.

Odstoupení

 

1. Odstoupí-li prodejce po schválení registrace od této smlouvy více než 14 dnů před začátkem PFM, je povinen zaplatit odstupné ve výši 2000,- Kč bez DPH. Odstoupí-li prodejce od smlouvy méně než 14 dnů před začátkem PFM, je povinen zaplatit odstupné ve výši celého nájmu (tedy 3500Kč za prodejní místo 2,2 x 2,2 metry a 5500Kč za prodejní místo 5 x 5 metrů, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH).

 

2. Pokud dojde ke zrušení akce zásahem vyšší moci, nemá prodejce nárok na vrácení nájmu.

 

 

ENGLISH

 

I.
Scope and purpose of lease
 
1. The independent market of fashion, jewellery and design - Prague Fashion Market. number 16, hereinafter referred to PFM will take place 24th to 25th of June 2016 at the site of Hořejší nábřeží, Praha 5 - Smíchov (Smíchovská náplavka). It is organized by LoveMusic Ltd., headquartered: Lidická 35, Prague 150 00, ID 24177440, Tax ID CZ24177440.
2. Opening hours for public:
June 24, 2016: 11:00 a.m. to 9:00 p.m.
June 25, 2016: 11:00 a.m. to 7:00 p.m.
 
3. All Applications for the PFM have to fill the online registration for the sale on PFM website www.novetrhy.cznot later than Sunday, May 29, 2016 (here in after referred to as applicants). Registration alone does not guaranty a place.
 
4. Upon completion of the registration period a selection of the sellers will be done and both approved and declined sellers will get an email between 30th May to 1st June 2016.
 
5. Tenant (hereinafter organizer) is obliged to the renter (the seller) to provide the space defined in Art. II contract to use during the duration of PFM as a selling and presentation spot.
II.
Points of sale and the price of rent
 
1. Selling space on the PFM of approximately 2 x 2 (width x depth) meters is CZK 3500 without VAT. This selling space is located in a tent provided by tenant.
 
2. Selling space on the PFM of approximately 3 x 3 (width x depth) meters is CZK 5500 without VAT. Tent is not part of the leased area. The seller have to provide tent alone.
 
3. The price per 1 selling point, which will be used by more sellers/labels, is increased by CZK 500 without VAT for each extra seller (for example 4000 CZK per 2 seller at a single space of 2 x 2 m).
 
4. All prices include VAT 21%. We are taxpayers, therefore all prices will be charged inclusive of VAT. Participation of the sellers is subject to approval by the organizer.
 
5. The location of the selling space is set by the organizer and is not negotiable. 
 
6. Connection to eletricity; of power up to 0.3 kW worth CZK 500. Food stalls can apply to 3 kW - CZK 1500.
 
7. Tabels can be rented from the organizer, the price will be determined in the registration form.
 
 
III.
The rights and obligations of the seller and the organizer
 
1. The organizer is obliged to provide the seller clean and clear space for sell. Seller must return to the organizers the selling point in the same state in which he got it, no later than two hours after the end of Saturday's selling time.
 
2. Organizer is obliged to send technical information vendors, arrival time and other similar information about one week before the event.
 
3. The organizer will provide lockable space. The vendor will be able to leave their goods here overnight. The organizer is not responsible for damage or theft to property of the sellers during this time. Seller retains its products and exhibition systems in custody overnight at their own risk. Leaving valuables and cash on the premises overnight is prohibited.
 
4. The seller is obliged to maintain order.
 
5. The seller is obliged to follow the organizers' instructions during PFM. Instructions may be granted orally.
 
6. Food vendors are strictly prohibited to sell drinks and should provide the menu offered in advance to the organizer.
 
7. The organizer shall not be liable for any loss or damage to property caused by the vendor or third party vendor. Seller is liable for any damage they cause.
 
8. It is strictly forbidden to close the sale (to leave the sale space) before the end of the event (the end of the sublease). Violation of this provision, can be taxed by CZK 3000 excluding VAT.
 
9. The organizer also reserves the right to expel from the space and or to withdraw from the contract without returning the fee in case of serious or repeated violation of the Terms of Service.
 
10. The organizer reserves the right to use photographs or other images and sound recordings, taken place during the event.
 
11. The promoter accepts no responsibility for the sales system applied by the seller for the sale at the event.
 
IV.
Cancelation
 
1. Withdraws; If the seller cancel after his registration approval more than 14 days before the start of PFM, he or she is obliged to pay compensation in the amount of CZK 2000 without VAT. If the seller withdraws from the contract less than 14 days before the start of PFM, he or she is obliged to pay compensation in the amount of the entire lease (ie CZK 3500 for selling space of 2.2 x 2.2 m and CZK 5500 selling point for 5 x 5 meters, all prices are listed without VAT).
 
2. If there is a cancellation of the event force majeure, the seller does not have the right to refund of rent.

Lovemusic s.r.o.

Sídlo | Address:                               Lidická 303/35, Praha 150 00
IČ | Company Registration Number: 24177440
DIČ | Tax Indentification Number:   24177440
Číslo účtu | Account Number:         2500189523/2010
Číslo účtu pro slovenské partnery | Account Number for Slovak partners: 2500189523/8330

Payments from abroad:

IBAN: CZ2820100000002500189523 
SWIFT: FIOBCZPPXXX 
Bank Address: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 185872.
Jsme plátci DPH.

 

Lenka Kolářová

principálka trhu, komunikace s prodejci | market manager

+420 728 230 430

velin@novetrhy.cz 

 

Zuzka Kučerová

PR, kontakt s médii | PR manager

+420 602 116 170

pr@novetrhy.cz